אודות

אודות

משחות אסתר

הרפואה באמצעות צמחים הינה רפואה בת אלפי שנים, אשר מופיעה בין היתר בכתבי הרמב"ם, ברפואה הסינית, ברפואה ההודית וברפואות עתיקות רבות אחרות. מחקרים מערביים מוכיחים, כי צמחים מכילים חומרים פעילים, בעלי סגולות מרפאות.

משחות אסתר הינן סדרת משחות המופקות מצמחים ארץ ישראליים, ומבוססות על שמן הזית, אשר ידוע כעתיר סגולות רפואיות. הכנת המשחה נעשית בזיקוק השמן מהצמח, בסמוך לקטיף, כשהצמח עדיין באיבו, טרי וירוק. תהליך הזיקוק הוא איטי, ותודות לכך משמר את החומרים הפעילים של הצמח בתוך המשחות. על מנת לשמור על רמת צמחים גבוהה הצמחים נקטפים ביד, ועוברים ביקורת ידנית על ידי מומחה לצמחי מרפא.

משחות אסתר משמשות להקלה בבעיות עור שונות לשימוש חיצוני ולפתחי הגוף: בין היתר משמשת המשחה ליולדות ומניקות, לפטמות יבשות וסדוקות, תפרחת חיתולים, פצעי בגרות, חתכים, שפשופים, דלקות בגידים ובשרירים, טחורים, פיסורה, ורידים ברגליים, עור יבש ומבוקע, פטריות בכף הרגל ובין האצבעות, גירודים ועקיצות, מקלה אסטמה של העור ופסוריאזיס, לטיפול ביובש בקרקפת וקשקשים.

אנשי מקצוע אשר בדקו את סדרת המשחות מצאו שהמשחות מאוד נוחות וידידותיות לגוף האדם וכן פועלות טוב מאוד במגע עם רקמות הגוף. כל מי שהמשחה טובה לו חוזר וקונה שנית את המשחה במשך השנים עוד ועוד וכן מביא לקוחות נוספים.

יש מבוגרים שמשחת אסתר 'ערבה' היא היחידה שעוזרת להם בכאבי הרגליים וגפיים והם מאוד מרוצים ממנה.

יש נשים שמשתמשות במשחה 'כליל החורש' לשמור על עור פנים ומורחות על הפנים כל לילה לפני השנה.

סדרת משחות אסתר משמשות כתחליף טבעי למשחות מרשם בבית, כך שיש בתים שמורחים את המשחה לכל בעיה על הגוף כגון נקע ברגל, תחת פלסטר או תחבושת, לפרקים וברכיים כואבות, כאבי גב חזקים, ואפילו כוויות, מים רותחים בפה בלשון ובוושט שנגרמו מבליעת רותחים, עקיצות, שפשופים, שריטות וחתכים…

 

הייחוד של מוצרי משחת אסתר

המשחות מיוצרות בתהליך ייחודי המשמר את התכונות הטובות של המרכיבים הטבעיים ההופך את המשחה בריאה לשימוש.

צמחי המרפא מהם מורכבת המשחה עוברים תהליך קר וטבעי וכך נשמרת איכותה ותכונותיה הבריאותיות והמשחה נשארת עתירה בוויטמינים ובשומנים לא רווים.

משחת אסתר הינה בעלת תכונות רפואיות ובאמת רואים שמשחות אסתר מטפלות בהצלחה בתחומים רבים כגון: עידון ורענון העור, החזרת הלחות, הגמישות והרכות לעור, סיוע בריפוי בעיות ועוד.

משחת אסתר אינה מכילה חומרים כימיקלים וחומרים הרעילים לאדם היות ורכיבי המשחה הם חומרים טבעיים מהטבע שיכולים לשמש למאכל.

המשחות מיוצרות באישור משרד הבריאות.

 

 

 

 

סובלים מבעיות עור שונות?

מתמודדים עם דלקות בגידים ובשרירים?

 

התקשרו עכשיו